Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Producenci
Promocje
Monitor EKG i saturacji - CheckMe Lite Plus Oxy
Monitor EKG i saturacji - CheckMe Lite Plus Oxy
1 199,00 zł 1 099,00 zł
szt.
CheckMe Pro Holter 24 + monitor + domowe EKG
CheckMe Pro Holter 24 + monitor + domowe EKG
2 400,00 zł 1 999,00 zł
szt.
Holter ciśnieniowy Contec ABPM50
Holter ciśnieniowy Contec ABPM50
1 990,00 zł 999,00 zł
szt.
Holter EKG Contec TLC5000 + Pulsoksymetr GRATIS !
Holter EKG Contec TLC5000 + Pulsoksymetr GRATIS !
5 500,00 zł 3 500,00 zł
szt.
Pulsoksymetr Contec CMS50D + baterie Varta Industrial
Pulsoksymetr Contec CMS50D + baterie Varta Industrial
139,00 zł 79,00 zł
szt.
Pulsoksymetr napalcowy Viatom FS20-C
Pulsoksymetr napalcowy Viatom FS20-C
99,00 zł 79,00 zł
szt.
Pulsoksymetr napalcowy Viatom OxySmart
Pulsoksymetr napalcowy Viatom OxySmart
149,00 zł 99,00 zł
szt.
Pulsoksymetr napalcowy JN P-01
Pulsoksymetr napalcowy JN P-01
99,00 zł 29,00 zł
szt.
Termometr podczerwień ucho skóra bezdotykowy Viatom
Termometr podczerwień ucho skóra bezdotykowy Viatom
149,00 zł 99,00 zł
szt.
Podręczne Domowe EKG CheckMe Lite
Podręczne Domowe EKG CheckMe Lite
1 099,00 zł 899,00 zł
szt.

O firmie

Firma Medeon zajmuje się dystrybucją specjalistycznego sprzętu medycznego. Urządzenia oferowane przez naszą firmę posiadają certyfikaty gwarantujące ich bezpieczeństwo, wiarygodność i dopuszczające do użytku w najbardziej wymagających krajach w tym w USA (certyfikat FDA) i krajach Europy (certyfikaty CE i TUV).

Oferujemy zarówno urządzenia dla specjalistów w dziedzinie medycyny (lekarze, gabinety, poradnie, szpitale) jak i dedykowane dla Pacjentów / użytkowników nieprofesjonalnych.

Wiodące warunki cenowe osiągamy poprzez:

 • redukcję kosztów biurowych i kosztów salonów przedstawicielskich
 • unikanie drogich form reklamy i marketingu
 • wieloletnią współpracę z producentami

Stawiamy na najwyższy poziom serwisu poprzez:

 • ograniczenie oferty do niewielkiej liczby artykułów oraz gruntowne przeszkolenie zespołu
 • stały kontakt z konsultantem medycznym
 • realizację zakupu do 24-48h od transakcji
 • gwarancję realizowaną w Polsce przez naszą firmę
 • doskonały serwis pogwarancyjny
 • pomoc wykwalifikowanego personelu na każdym etapie użytkowania sprzętu
 • liczne dostępne bezpłatnie dla Klientów materiały związane z obsługą naszych urządzeń 

 

Programy partnerskie:

RecoMedeon – Klienci którzy polecą nasze usługi otrzymują rabat w wysokości 10% ceny urządzenia nabytego z polecenia na zakup kolejnego urządzenia. Rabat może być zrealizowany do 12 miesięcy i obniża cenę nabywanego produktu maksymalnie o 30% od ceny katalogowej.

 • Przykład: Klient XX poleca zakup urządzenia Klientowi YY. YY kupuje urządzenie za 5000zł. Klient XX otrzymuje 500zł rabatu które wykorzystuje do nabycia urządzenia za 2000zł, za które po rabacie płaci 1500zł.

PartnerMedeon – oferta dla sklepów i dystrybutorów sprzętu. Dzięki ugruntowanym kontaktom z producentem i wypracowanej strategii zamówień i logistyki importu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze ceny dla firm zainteresowanych nabyciem hurtowych ilości sprzętu, a także dogodne warunki i terminy płatności oraz materiały promocyjne i informacyjne.

 

Medeon.pl - Dla Pacjenta

Zadbaj o zdrowie własne i rodziny korzystając z nowych technologii teraz dostępnych dla wszystkich. Z produktami firmy Medeon samokontrola Pacjenta to znacznie więcej niż rutynowy pomiar ciśnienia i tętna.

Firma Medeon dostarcza specjalistyczne urządzenia medyczne dla gabinetów, poradni specjalistycznych i szpitali. Producenci oferowanego przez naszą firmę sprzętu zaopatrują wymagające rynki medyczne różnych regionów świata, a urządzenia posiadają certyfikaty gwarantujące ich bezpieczeństwo, wiarygodność i dopuszczające do użytku w najbardziej wymagających krajach w tym w USA i krajach Europy.

Obecnie w ofercie Medeon są również wysokiej klasy urządzenia, które pozwolą Państwu we własnym zakresie kontrolować stan swojego zdrowia.

Dla kogo przeznaczone są urządzenia do samokontroli ?

Różne urządzenia polecane są różnym osobom.

Na przykład:

 • pulsoksymetry mierzą wysycenie krwi tlenem. Są bardzo przydatne chorym z chorobami płuc (astma, POChP) a wręcz niezbędne u chorych stosujących tlenoterapię. Są też bardzo przydatne u chorych z wadami serca i niewydolnością krążenia. Pulsoksymetry mierzą również tętno, stąd ich zastosowanie jest nieograniczone (również sportowcy).
 • podręczne monitory ekg są dedykowane chorym z chorobami serca, zwłaszcza z chorobą wieńcową, po zawale serca oraz z niewydolnością serca, a zwłaszcza z arytmiami. Zapisy z domowego ekg przedstawione w gabinecie wielokrotnie pozwalają szybko postawić lub potwierdzić diagnozę a także modyfikować leczenie.
 • detektory tętna płodu pozwalają na domowe monitorowanie dziecka przed narodzeniem.

Większość urządzeń znajdzie zastosowanie także u osób zdrowych, zainteresowanych kondycją swojego zdrowia, zwłaszcza tych, którzy posiadają czynniki ryzyka chorób cywilizacyjnych. Do tych czynników należą: nadciśnienie, nadwaga, siedzący tryb życia, a także stres i palenie tytoniu.

Aby dowiedzieć się więcej o innych naszych produktach zapraszamy do obejrzenia oferty urządzeń dla Pacjenta oraz do pobrania darmowych materiałów informacyjnych z naszej biblioteki, w których przystępnie przedstawiamy niektóre problemy chorobowe i zastosowanie naszych urządzeń w samokontroli Pacjenta i ich wykorzystanie do polepszenia współpracy z lekarzem.

Dla naszych dotychczasowych i potencjalnych klientów udostępniamy pliki instrukcji obsługi oraz wybrane materiały techniczne dotyczące produktów i materiały dydaktyczne. Dla tych którzy zdecydowali się zostać naszymi Klientami mamy znacznie więcej materiałów, poradników oraz dokumentacji dostępnych na życzenie i zawsze bezpłatnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl