Promocje
EKG - Elektrokardiograf iMAC 300
EKG - Elektrokardiograf iMAC 300
3 900,00 zł 3 490,00 zł
szt.
EKG - Elektrokardiograf iMAC 120
EKG - Elektrokardiograf iMAC 120
6 900,00 zł 5 900,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Reklamacje i zwroty

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Klient ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (pismo wysłane pocztą elektroniczną na adres infomedeon@gmail.com). Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu 14 dni.

Zakup należy odesłać (lub przekazać nam) niezwłocznie i nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Zakupiony przedmiot należy zwrócić w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu. Adres do zwrotu zostanie podany w korespondencji z Państwem.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności (w tym koszty dostarczenia rzeczy z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas) nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o skorzystaniu z prawa odstąpienia od umowy. Mamy prawo wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy. Zwrotu płatności dokonamy sposobem płatności ustalonym wcześniej z Państwem. 

REKLAMACJA

Jeśli nabyty przedmiot jest w okresie gwarancji/rękojmi i nie funkcjonuje poprawnie prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie i odesłanie zakupu na adres wskazany w korespondencji. W ciągu 14 dni roboczych usuniemy wadę, wymienimy przedmiot na nowy lub zwrócimy pieniądze. Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie.

WAŻNE

Przed odesłaniem urządzeń w ramach reklamacji/zwrotu lub do serwisu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy - wówczas wskażemy adres do wysyłki sprzętu. Prosimy nie odsyłać urządzeń na adres rejestracyjny firmy - może to wydłużyć czas reklamacji/zwrotu, serwisu o czas potrzebny na przesłanie urządzeń do właściwej placówki. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe